whos.amung.us

sobota, 12 grudnia 2015

Na ratunek uchodźcom. Apel!

Autor: Integrator

Jak wiecie od jakiegoś czasu śledzę rozwój wypadków w kwestii fali uchodźców zalewających Europę i co raz bardziej upewniam się w przekonaniu, że to z czym mamy do czynienia, a mam tu na myśli demolowanie miast, zastraszanie mieszkańców, gwałty i zwykłe rozboje, to efekt niegościnnego, nie boję się powiedzieć, że nawet nieludzkiego traktowania muzułmanów, którzy przyjechali tu w poszukiwaniu przecież nowego, lepszego życia. Nie będę się nad tym zbytnio rozwodził, wszak to zawsze będzie tylko słowo przeciwko słowu, dlatego wkleję dziś kilka filmików, zaledwie parominutowych, jako niezbity dowód na poparcie tezy którą wyłożyłem na wstępie. Jednocześnie przepraszam za to co pisałem w poprzednich tekstach. Jak pamiętacie byłem, delikatnie mówiąc, sceptyczny. Ale przejrzałem na oczy i wszystko wydaje się dziś niemal oczywiste. Oto jak prowokuje się dziś uchodźców do zachowań za które próbuje się ich za chwilę ganić.

Dla przykładu w Holandii udostępniono uchodźcom zbyt wolny internet. Ja tego tłumaczyć chyba nie muszę jak bardzo to może rozdrażnić człowieka...


Wydawało się, że Włosi, kraj znany z dobrego jedzenia staną na wysokości zadania ale i u tu jak się okazuje nie wzięto pod uwagę gustów kulinarnych przybyszów.


Nie ma więc co dziwić się Czechom...


Ale nie tylko dobrego jedzenia zabrakło. Mają bowiem ci młodzi, zdrowi mężczyźni także bardzo męskie potrzeby o czym w ogóle jak się okazuje nikt w Unii nie pomyślał...


Te wszystkie oczekiwania mogą wydać się przesadzone jeśli nie skandaliczne ale to nie tak. Musicie Państwo pamiętać, że wielu z tych uchodźców zostawiło za sobą wszystko co mieli, wielu z nich za przyjazd do Europy słono zapłaciło, nie może więc nas dziwić rozgoryczenie i zawód jaki okazują za to co ich tu na miejscu spotyka...Dlatego przestają mnie dziwić sceny jak ta poniżej i znajduję dla nich co raz większe zrozumienie. Kumulacja agresji w tych ludziach po takim ich przyjęciu jest przecież gigantyczna i czas to w końcu powiedzieć na głos - ta agresja jest w stu procentach sprowokowana przez nas Europejczyków. Szkoda, że tylko prezydent Francji Hollande dostrzega ten problem i umiał to jasno powiedzieć - że za zamachy we Francji odpowiadają sami Francuzi. Jeśli ktokolwiek po obejrzeniu powyższego filmu chciałby powiedzieć cokolwiek złego o tych tu muzułmanach wyładowujących swój stres na przechodniach to śpieszę wyjaśnić, że oni na prawdę się hamowali. Naprawdę. Mogli na przykład przyłożyć dziewczynie tak jak ich bracia poniżej...... albo tak:Mogli też po prostu zatrzymać kobietę i dokonać na niej publicznego ukamienowania, jak na filmie poniżej. Sami zatem rozumiecie, że białej parze z kamery przemysłowej na prawdę krzywdy nikt nie robił. Poza tym, już tak całkiem na marginesie, bicie kobiet nie jest niczym wyjątkowym w świecie z którego pochodzą uchodźcy, a kobiety tam żyjące same szybko dostosowują się do tych zasad i jestem pewien podchodzą do tego ze zrozumieniem. Ja to dokładnie dostrzegam na nagraniu poniżej więc proszę nie demonizyjmy.Ale wracajmy do tematu dzisiejszej notki. Youtube jest pełen nagrań pokazujących rzekome przykłady agresji muzułmanów. Tu akurat Paryż, ale takie sceny można przecież oglądać w innych miastach Europy.  

Nie wierzcie proszę tym obrazom. To jest język nienawiści, poza tym choć na pierwszy rzut oka przybysze mogą wydawać się agresorami to jest dokładnie odwrotnie. Jestem wdzięczny,  że główne telewizję na świecie również polskie nie pokazują nam tych rzeczy no a że znajdzie się kilku ksenofobów z kamerami którzy zaśmiecają potem sieć swoją twórczością na to niestety wpływy nie mamy. Wiadomo internet. Powtórzę więc raz jeszcze swój apel w duchu prezydenta Holland'a - albo przyjmiemy tych ludzi z otwartymi sercami i na prawdę okażemy im szczerą gościnność albo pretensję za to, że oni muszą się przed nami bronić możemy mieć tylko do siebie.

Na szczęście Ewa Kopacz tuż przed ustąpieniem podpisała odpowiednie dokumenty unijne i wyraziła zgodę na dostarczenie do Polski 120 tysięcy muzułmanów. Mamy więc niepowtarzalną szansę wykazać się sławną, staropolską gościnnością...Zostaje podziękować i mieć nadzieję, że kipiący nienawiścią do całego świata Kaczyński, nie zablokuje rozpoczętej operacji. 

P.S.: Platformie Obywatelskiej która swego czasu inicjowała nad wrakiem prezydenckiego tupolewa nową erę polsko-rosyjskiej miłości, zapewne nie w smak będzie film, który zostawiłem na koniec. Oto jak w państwie Putina traktuje się uchodźców którzy także próbowali dochodzić tam swych praw. No ale to jak wiemy nie jest kraj europejski, zatem przykładu z nich brać żadną miarą nie możemy. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz