whos.amung.us

niedziela, 11 października 2015

Jak bić żonę. Poradnik.

Autor: Integrator

Moja "fascynacja" islamem, wiem to z pewnością, trąci już od dawna obłędem ale czyż mogło być inaczej gdy człowiek najpierw zaniechawszy zgłębiania tak ważnego tematu w końcu staje w obliczu nagłej konieczności szybkiego uzupełnienia tak wstydliwej luki w swej wiedzy? Z drugiej strony i tak przejść do kolejnych tematów nie mogłem bo gdy już będąc pewnym, że kwestię fali muzułmanów zalewającej Europę mam za sobą, pożal się Boże premier, Kopacz-Smoleńska po raz kolejny wezwała nas byśmy ratując resztki honoru i człowieczeństwa otworzyli nie tylko granice państwa ale i nasze serca na to co dla nas tak przecież obce i niezrozumiałe. I jakby tego było mało, w sukurs przyszli jej zaraz wszelkiej maści idioci, z których ci najbardziej pożyteczni wezwali Polki by masowo wiązały się za tymi śniadymi mężczyznami i asymilowały ich tak na potęgę. Jak się kończą takie eksperymenta możecie sobie obejrzeć na youtube, gdzie pionierki tego rodzaju pomysłów leją łzy nad swoim losem. No i swych dzieci, które zrodziły się z tego typu związków, a które bądź to muszą one dziś ukrywać przed swymi muzułmańskim mężami, bądź to resztę życia spędzać na poszukiwaniu swych pociech w odległych krajach dokąd zostały przez swych tatusiów porwane.

Panie zrobią z apelem pani premiery co uznają za słuszne, ja tym czasem zajmę trochę czasu mężczyznom. Oto stoimy moi Panowie przed historyczną chwilą - początkiem islamizacji Europy, od którego to procesu sądzę odwrotu nie ma. Wszystko więc wskazuje na to, że choć pewnie nie za rok, nie za dwa także to jednak już za dekadę prawa, które przyświecają naszym braciom muzułmanom staną się powszechnie obowiązującymi także tu nad Wisłą. A skoro tak to zamiast tracić czas na podobne tym tutaj puste rozważania, proponuję już teraz przyswoić sobie przynajmniej najważniejsze nauki z tych tak licznych, które w swej dobroci pozostawił nam Mahomet. Lecz zanim zaczniecie wedle własnego uznania dopierać, które lekcje odrobić zechcecie w pierwszej kolejność, pozwólcie, że raz ten jeszcze ostatni narzucę Wam swoją propozycję. Skoro bowiem zaczęliśmy ten tekst od zawezwania skierowanego do Polek a one najwyraźniej słuchać pani premiery nie chcą, to nie zostaje nam nic innego jak według napływających wraz z muzułmanami regulacji „ręcznie” je ku temu nakłonić. Przed nami moi Panowie pierwsza lekcja z poradnik dobrego muzułmanina pt. "Jak bić żonę". Gorąco polecam!

Witam serdecznie nowych Czytelników z Rumunii. Tygodnik Solidarni powstaje z myślą o każdej polskiej duszy, a choćby i na skraju tego świata żyjącej. Tym bardziej więc dla tych które osiadły niemalże za miedzą. Zapraszam do częstej lektury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz