whos.amung.us

piątek, 22 maja 2015

Kto wygrał drugą debatę?

Autor: Integrator

Za chwilę rozpocznie się cisza wyborcza, więc korzystając z tych ostatnich dozwolonych godzin, chcę podzielić się z Wam spostrzeżeniem dotyczącym drugiej debaty. Tak się wszyscy pięknie rozpisują na jej temat, tak chwalą jej bezdyskusyjnego zwycięzcę, że aż nie mogłem się doczekać, gdy wrócę do domu i obejrzę sobie to widowisko już na własne oczy, w sieci. Właśnie tak, w sieci, bo traf chciał, że nie mogłem jej obejrzeć na żywo. 

Usiadłem przed komputerem, wpisałem w przeglądarkę co trzeba, i ku mojemu zaskoczeniu, nagrania z debaty nie ma. Próżno jej też szukać na stronach TVN, gdzie ów pojedynek miał miejsce. Sieć jest pełna komentarzy, sond, są nagrania gadających głów z tytułami opowiadających nam jak i kiedy dokładnie Komorowski rzekomo zmiażdżył w tej debacie Dudę, są nawet pojedyncze ujęcia, ale nagrania pełnej debaty nie ma.

I wtedy pomyślałem, że odpowiedź na pytanie kto wygrał tą debatę jest oczywista. Prawda?

Miło jest mi powitać na stronie Tygodnika Solidarni Czytelnika ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To zaledwie pojedyncze wejście ale przyznajcie, że wyjątkowe. Dziękuję i zapraszam innych. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz